Nájemci

Mapa nájemců

Seznam nájemců

Firma Zaměstnanci Mobil Telefon Pobočka Budova E-mail
201 consulting s.r.o.
Torhanová Pavlína, Ing. 602751392 --- --- 32 pavlina.torhanova@201.cz
A - Z FLOOR, s.r.o.
Adámek Radim 776593318 --- --- 32 azfloor@seznam.cz
ABF, a.s.
Markéta Strnadová sekretariát --- 225291127 --- --- recepce@abf.cz
Tomáš Kotrč, MBA Generální ředitel --- 225291119 --- --- gr@abf.cz
AKM studio s.r.o.
Marek Kamil 606399933 220993333 --- 32 kamil@akmstudio.cz
Řehák Martin 720177555 225115238 238 32 martin@akmstudio.cz
ALT, s.r.o.
Antonín Podlaha, Ing. 603422424 283920766 --- 38 alt@alt.cz
Vaněčková Iva --- 283922535 288 38 sekretariat@alt.cz
Art Business Group s.r.o.
Prokhor Merkushov 608781116 --- --- 38 info@arbg.biz
ASE-MC s.r.o.
Hála Jiří 722948873 225115282 282 6 jiri.hala@ase.cz
Hála Tomáš, Ing. 606085159 251003111 --- 8 tomas.hala@ase.cz
Renáta Hálová, Mgr. 722940014 --- --- 8 renata.halova@ase.cz
Asociace leteckých a kosmických výrobců, z.s.
Hruška Zbyněk, Ing. --- 225115338 338 1 alv@alv-cr.cz
Jan Bartoň, Ing. --- 225115336 336 1 info@alv-cr.cz
Astra systems, s.r.o.
Jelínek Pavel, Ing. 776103600 245009411 --- 32 pavel.jelinek@astrasystems.cz
DEFEKTA NDT s.r.o.
Zaňková Blanka 602209096 --- --- 25 blanka.zankova@defekta.cz
DEKONTA, a.s.
Turek Michal, RNDr. 602107819 --- --- 70 turek@dekonta.cz
ELDIS Pardubice, s.r.o.
Mohelník, Ing. 605275208 225115401 401 32 mohelnik.antonin@centrum.cz
euro AWK s.r.o.
Novotný Jiří 603806902 225115149,225115150 149.150 8 novotny@euroawk.cz
FLOWER COMPANY, s.r.o.
Hodáňková Michaela 737779028 --- --- 9 hodankova@flower-company.cz
Flying Academy s.r.o.
Olbrecht Radim 736209355 --- --- 32 radim@flyingacademy.com
Vybíral Leoš 733133914 --- --- 32 leos@flyingacademy.com
G7, a.s.
Indráčková Jitka 604242414 --- --- --- ---
Sitte Karel 724039611 --- --- --- karel.sitte@g7.cz
Škrabáková Alena 722143729 286923636 --- benzínka csletnany@g7.cz
Happy Electronics, s.r.o.
Kolman Petr, Ing. 603413556 --- --- 32 kolman@happy-eletronics.eu
HE3DA s.r.o.
Procházka Jan, Ing. --- --- --- 12 info@he3da.cz
Starý Radomír, Ing. --- --- --- 12 stary@he3da.cz
Ing. Daniel Caha
Ing. Daniel Caha 605169192 --- --- 32 daniel.caha@expoinvest.cz
Ing. TOMEČEK Pavel
Tomeček Pavel, Ing. 606241048 225115466 466 4 p.tomecek@cmail.cz
Josef Hadžala
Hadžala Josef 602833677 225115598 598 27 hadzala@seznam.cz
Kadeřnictví Crisstyl - Kristýna Beránková
Beránková Kristýna 776555542 --- --- 28 kris.berankova@gmail.com
Kawaii Production s.r.o.
Mertl Michal 724022772 --- --- 28 michalmertl@seznam.cz
KHS Invest, s.r.o.
Slavík Milan, Ing. 777780852 --- --- 32 khs-invest@seznam.cz
Komerční banka, a.s.
Buderova Zuzana 602442261 955549200 --- 21 zuzana_buderova@kb.cz
Hrdličková Marie --- 955549384 --- 21 ---
Macek Martin 724575284 955549380 --- 21 martin_macek@kb.cz
Průša Daniel 724149181 955549150 --- 21 daniel_prusa@kb.cz
Ščambora Martin 602476756 955536795 --- 21 martin_scambora@kb.cz
Luboš Chvátal
Chvátal Luboš --- --- --- 5 ---
Marie Skopalová
Skopalová Marie --- --- --- 18 ---
MC Invest Czech s.r.o.
Miloslav Černý 732915348 --- --- 18 cerny@mcinvestczech.com
Mesit aerotrade, a.s.
Klíchová Lenka, vedoucí obchodní skupiny --- 283 102 815 --- 37 lenka.klichova@mesit.cz
Lhotáková Eva, asistentka ředitele 283102812 283102811 254 37 aerotrade@mesit.cz
Mojžita Peter, ing. 602602896 283102835 --- 37 mojzita@aerotrade.cz
Zdeněk Prokop, Ing., ředitel společnosti --- 283102814 --- 37 zdenek.prokop@mesit.cz
Mgr. Ondřej Svoboda
Exekutorský úřad Praha 9 734412964 --- --- 32 urad@eupraha9.cz
Svoboda Ondřej, Mgr. 734412964 --- --- 32 urad@eupraha9.cz
Milan Flandera - klempířství
Flandera Milan 603428563 --- 441 27 milan.flandera@volny.cz
MUDr. Jana Voslářová
Voslářová Jana, MUDr. --- 225115454 454 51 jana.voslarova@seznam.cz
MUDr. Pavel Ruml
Ruml Pavel, MUDr. 605921545 286920932 583 64 erumlova@seznam.cz
Nexa s.r.o.
Mara Jaroslav --- 277002330 --- 32 NeXA-Mailing@nexa.cz
Vnoučková Aneta 721521521 --- --- 32 aneta.vnouckova@nexa.cz
NIMDA Co.Ltd.
Fialka Jan 777336046 --- 412, 418 49 jan.fialka@nimda.cz
Havlík Josef, Ing. 602346639 --- 290, 419 49 josef.havlik@nimdacz.cz
Šafránková Daniela --- 225115425 425 49 daniela.safrankova@nimdacz.cz
PEDALSPORT s.r.o.
Kuba Petr 602212126 225115389 389 4 petr.kuba@pedalsport.cz
Tomáš Harkabus 607051561 --- --- 5 tomas.harkabus@pedalsport.cz
Prusa Research s.r.o.
Josef Průša --- 222263718 --- --- info@prusa3d.cz
PVA a.s
Sehnal Pavel, Ing. 603511244 221907217 --- pozemky sehnal@spgroup.cz
RC FACTORY spol.s.r.o
Dvořáková Eva 608375676 --- --- 4 order@rc-factory.eu
Sedláček Jan 777337567 --- --- 22 sedlacek@rc-factory.cz
Richard KALÍŠEK
Kalíšek Richard 602495508 283923082 235 10 skautoservis@seznam.cz
SERENUM, a.s.
Kocourková Milada, Ing. --- 225115107 107 51 kocourkova@serenum.cz
Peřestý Radek, Mgr. --- 225115115 115 51 peresty@serenum.cz
Skolil-Kompozit spol. s.r.o
Skolil Dimitrij --- 220873550 --- 4 skolil@skolilkompozit.cz
SMSH, a.s.
Havlenová Kateřina 733672687 --- --- 32 katerina.havlenova@smsh.cz
Kazda Petr, Ing. 603280334 --- --- 32 ---
Zeman Přemysl, Ing. --- --- --- 32 ---
SPEEL PRAHA s.r.o.
Svoboda Jiří, Ing. 603168686 286923721 498 2 ---
Šín Jaromír, Ing. --- 286923633 119 2 jaromir.sin@speel.cz
TC 101 s.r.o.
Hanzl Tomáš 603232225 604268172 --- 10 info@tc101.cz
TMP řemesla s.r.o.
Průša Vladimír 724830444 --- --- 18 prulet@volny.cz
Tomáš Plicka - COPY CLEAN
Plicka Tomáš 777113404 --- --- 32 copyclean@copyclean.cz
Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i.
Chráska Tomáš, Ing. --- 266053517 --- 6 chraskat@ipp.cas.cz
Janata Marek, Ing 702088910 225115244 244 6 janata@ipp.cas.cz
Kajtman Josef --- 266052499 --- 6 kajtman@ipp.cas.cz
Ústav pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod
Sedláková Jana 724300809 266199231 426 32 sedlakova@uzpln.cz
Veselý Josef, Ing. 724300801 266199242 --- 32 vesely@uzpln.cz
Valerie Trnková-TABBY
Trnková Valerie 603162681 274821757 --- 13 tabby@tabby.cz
Vladimír Svoboda
Vladimír Svoboda - Maximum party service 775599851 --- --- 38 svoboda@maximumparty.cz
VPV Praha, s.r.o.
Šamla František 608404222 --- --- 18 frantisek@vinoprovas.cz
VZLU TECHNOLOGIES, a.s.
Ing. Josef Kašpar 724359325 225115100 100 1 kaspar@vzlu.cz
VZLU TEST, a.s.
Semenská Jaroslava --- 225115354 354 3 semenska@vzlutest.cz
Valeš Miroslav, Ing, Ph.D. 724966830 225115267 267 3 vales@vzlutest.cz
Zbyněk Vostřák- keramika
Vostřák Zbyněk 604272280 225115203 203 38 info@vostrak.cz